ČeskyEnglish

AKTUALITY - ZAJÍMAVOSTI

Ak-saklogo

ŠIMON & KOLMAN s.r.o. se počátkem roku 2020 sloučí s O.K. Trans Praha spol. s r.o.

18. prosince 2019 ..více »

Dne 1.1.2020 dojde k fúzi společnosti ŠIMON & KOLMAN s.r.o. s O.K. Trans Praha spol. s r.o. Tímto krokem dokážeme lépe využít vzájemné synergie a nabídnou kvalitnější služby našim zákazníkům.

Ak-cs

Tankujte v Chýni. A levněji!

10. října 2018 ..více »


To, na co se většina zaměstnanců areálu v Chýni léta ptala a na co léta čekala, se stalo skutečností. Od prvního září 2018 se čerpací stanice před vjezdem do areálu O.K. Trans v Chýni stala veřejnou. A to s nonstop samoobslužným provozem.

Ak-vs

Čest jeho památce, zemřel jeden ze zakladatelů O.K. Trans Praha Vladimír Starosta st.

8. listopadu 2017 ..více »

Vedení společnosti s velkým zármutkem oznamuje, že ve středu prvního listopadu 2017 zemřel po dlouhé nemoci ve věku 76 let jeden ze zakladatelů O.K. Trans Praha Vladimír Starosta starší.

Ak-aholdworld

Společnost O.K. Trans Praha se stává přepravním partnerem řetězce Ahold Delhaize

3. listopadu 2016 ..více »

Česká přepravní a logistická společnost O.K. Trans Praha se stává od prvního listopadu 2016 přepravním partnerem skupiny Ahold Delhaize, který v Česku provozuje obchody Albert. Smlouva na dovoz potravin ze Španělska do Česka je pro zimní období s trváním do 30. dubna 2017 a bude obsahovat zhruba 200 přeprav.

Ak-loimacron

LOI MACRON

14. června 2016 ..více »

 

Vážení partneři, je naší povinností a naším závazkem Vás informovat, že následujeme společnou výzvu členů sdružení automobilových dopravců řady členských států EU a vyjadřujeme nesouhlasný postoj k plánovanému zavedení minimální mzdy ve Francii (v rámci balíčku tzv. LOI MACRON).

Ak-haz

Společnost O.K. Trans Praha je partnerem Českého svazu házené

16. března 2016 ..více »

Společnost O. K. Trans Praha se stala partnerem Českého svazu házené a jeho reprezentačních družstev všech kategorií. Logo O.K. Trans bylo k vidění nejen ve zlínské hale při středeční kvalifikaci Česko – Srbsko o postup na mistrovství Evropy 2016 do Švédska, ale i v přímém přenosu kanálu ČT sport.

Ak-rt

Richarde, nezapomeneme!

15. února 2016 ..více »

 

Ta zpráva přišla nečekaně, náhle. O to víc šokovala. V pondělí osmého února letošního roku umřel ve věku nedožitých 45 let Richard Tománek, řidič O.K. Trans Praha.

Ak-crossdock

Otevřeli jsme nový crossdockový sklad v centrále O.K. Trans Praha v Chýni

1. října 2014 ..více »

V září 2014 společnost O.K. Trans Praha otevřela ve svém areálu v Chýni u Prahy nový crossdockový sklad pro potravinové zásilky určené k distribuci v České a Slovenské republice.

Ak-monter

Tým Monster Yamaha Tech 3 vyrazil na motocyklovou Velkou cenu ČR z Chýně

12. srpna 2014 ..více »

Společnost O.K, Trans Praha nabídla zázemí svého areálu v Chýni motocyklové stáji Monster Yamaha Tech 3, která závodí v seriálu mistrovství světa MotoGP.

Ak-cerpacistanice

Otevření nové čerpací stanice v areálu O.K. Trans Praha v Chýni

1. dubna 2014 ..více »

Společnost O.K. Trans Praha rekonstruovala na svém pozemku ve středočeské Chýni starou areálovou čerpací, která přestala objemově stačit. Původní dva výdejní stojany nestačily odbavovat v dostatečné rychlosti najíždějící kamióny, které pak blokovaly průjezd Hlavní ulicí v Chýni.

Ak-tl2013

O.K. Trans Praha se představil na veletrhu Transport Logistic

27. července 2013 ..více »

Logistická a přepravní společnost O.K. Trans Praha vystavovala na prestižním veletrhu Transport Logistic 2013 v německém Mnichově. Její samostatný stánek navštívilo během čtyřdenní výstavy několik desítek, ba i stovek současných, ale i potenciálních klientů.

Ak-pneu

O.K. Trans Praha představil unikátní systém pro převoz pneumatik, má na to certifikát

27. července 2013 ..více »

Logistická a přepravní společnost O.K. Trans Praha používá jako první v České republice certifikované návěsy a přívěsy pro bezpečný převoz pneumatik, které vyžadují její zákazníci a přední výrobci jako Continental, Bridgestone, Goodyear/Dunlop a Pirelli.